O firmě

Firma byla založena v roce 1996 se zaměřením na servisní činnost v oblasti hydraulických a pneumatických systémů společně s veškerými periferními zařízeními.

Na počátku své činnosti se naše služby zaměřovaly především na stroje pro zpracování plastických hmot. Z toho dále vyplynulo rozšíření nabízených služeb o trvalou údržbu strojů a zařízení pro oblast automobilového průmyslu a potravinářství. V této době jsme rozšířili své aktivity o opravy hydraulických válců, čerpadel a dodávek náhradních dílů. Nedílnou součástí pro zkvalitnění našich služeb jsme založili divizi stěhování strojů a zařízení s nadměrnou hmostností.

V roce 2007 firma přesídlila do nově zbudované provozovny v Liberci, ve které v současné době sídlí.

V roce 2008 jsme uzavřeli dlouhodobou smlouvu o spolupráci s významnou německou společností SCHOLPP, které je jedním z dominujících poskytovatelů systémových služeb v oblasti strojního průmyslu na nejdůležitějších trzích v Německu a na celém světě.

Na sklonku roku 2010 jsme rozšířili naše zaměření o výrobu a distribuci profilového těsnění pro hydraulické a pneumatické válce. Výrobu provozujeme na vlastním CNC stroji SEAL MAKER.

Martin Kracík
majitel firmy

 

Naše služby zahrnují:

  • Stěhování - stěhujeme břemena o hmotnosti v rozmezí 100 kg – 300 tun a po dohodě jsme schopni zajistit přesuny do 800 tun.
  • Modernizace - zastaralé systémy vybavíme novým řídícím systémem, a bude-li potřeba, uděláme kompletní výměnu elektroinstalace, včetně osazení zařízení novým nebo repasovaným hydraulickým systémem.
  • Servis - zajištujeme servisní činnost v oblasti průmyslové hydrauliky se zaměřením pro vstřikovací, tvářecí a licí stroje.
  • Těsnění - na vlastním zařízení vyrábíme a dodáváme profilové těsnící a vodící prvky pro hydraulické a pneumatické systémy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.